Navigation


RSS: NovinkyPodpora

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!
8.07.2011

Na dovolenku s iGO primo


V tomto článku Vám ukážeme prínosy, ktoré prinášajú riešenia s navigačným softvérom iGO primo pre bežného používateľa.
Novinky

Pokiaľ chcete využiť výhody navigačného softvéru iGO primo, môžete si zakúpiť:

1. GPS navigácie NavOn 2. aplikáciu iGO primo pre Apple iPhone 3GS/4 alebo iPad 3. iGO GPS Car Kit (pre iPhone alebo iPad)

iGO Primo pre iPhone, iPad

Pokiaľ vlastníte Apple iPhone alebo iPad pravdepodobne Vás zaujme druhá a tretia možnosť, ktorá premení Váš iPhone/iPad na plnohodnotný navigačný systém. Pokiaľ však Apple iPhone/iPad nevlastníte, Vašou voľbou bude GPS navigácia NavOn.

Prečo NavOn?

NavOn = iGO primo

Navigácie NavOn sú vybavené najnovším softvérom od spoločnosti NNG iGO primo, ktorý sa vyznačuje jednoduchým intuitívnym ovládaním vhodným pre začiatočníkov, ale aj množstvom pokročilých funkcií pre profesionálnych vodičov.

Bohatý digitálny obsah

Mapové pokrytie Navon

Okrem podrobných máp celej Európy a Ruska obsahujú navigácie NavOn podrobné databázy bodov záujmov - POI, výstrahy, dopravné značenia, reálne pohľady na križovatky, prémiový digitálny terén, atď.

Dostupnosť

GPS navigácie NavOn poskytujú výborný pomer výkon/cena a sú dostupné pre každého používateľa. V cene navigácie je tiež bezplatná aktualizácia máp, možnosť dokupovania máp celého sveta alebo ich prenájmu.

Dovolenka v Chorvátsku.

Ako typický príklad sme vybrali cestu do Chorvátska, ktorú raz za čas absolvuje každý Slovák.

1. Výber navigácie.

Ponuka navigácií NavOn je veľmi jednoduchá. Menšiu navigáciu s 4,3" LCD predstavuje model NavOn N490. Navigáciu s veľkým 5" displejom reprezentuje NavOn N670. A pokiaľ chcete navigáciu aj s funkciami ako Bluetooth Handsfree, RDS-TMC prijímač dopravných informácií, FM transmitterom a veľkou 4GB internou pamäťou siahnete po NavOn N750. Pokiaľ máte karavan alebo plánujete využiť navigáciu v nákladnou aute doporučujeme NavOn N750 Truck, ktorý je vybavený softvérom iGO primo Truck edition a špeciálnymi mapami pre nákladné autá.

NavOn N490 4,3" LCD

NavOn N670 5" LCD NavOn N750 5" LCD, BT, TMC, FM NavOn N750 Truck 5" LCD, BT, TMC, FM

2. Nastavenie navigácie.

Keď Vám navigácia príde domov, rozbalíte ju, stačí ju zapnúť, nastaviť jazyk (3-4 kliky), pripevniť držiak na sklo a navigácia je pripravená na použitie. Pokiaľ chcete isť na dovolenku s najnovšími dostupnými mapami, môžete navigáciu pripojiť k počítaču a stiahnuť si najnovšie mapy z portálu www.naviextras.com. Pokiaľ počítač nemáte, alebo sa vám zdá aktualizácia máp zložitá, alebo len na to nemáte čas, môžete si objednať GPS navigáciu NavOn so službou UpToDate. Navigáciu tak dostanete s najnovšími mapami hneď pri dodaní. V tomto prípade nemusíte navigácii venovať žiadny čas a môžete začať s plánovaním trasy. 

3. Plánovanie trasy.

Plánovanie trasy je veľmi jednoduché. Zadáme cieľovú adresu a navigátor nám bleskovo vypočíta najkratšiu, najrýchlejšiu, ekonomickú trasu - podľa nastavenia. Navigácia NavOn Vám však nevypočíta len počet kilometrov a čas do cieľa, ale Vám presne zobrazí, koľko Vás bude cesta stáť, koľko litrov paliva miniete a pod. Jedným z mnohých vylepšení, ktoré prinášaša iGO primo 1.2.1 (v modeloch N490, N670) je plánovanie Green Routing.

Green Routing Vám to zráta!

iGO Green RoutingGreen Routing spočíta náklady, spotrebu a emisie na danú trasu a popri zvolenom nastavení (rýchla, krátka, jednoduchá…) ponúkne túto ekologickú alternatívu. Pri plánovaní trasy sa zobrazí informácia, koľko € ušetríte, o koľko litrov menej miniete paliva a o koľko emisií menej vyprodukuje auto, ak sa zvolí "zelená cesta" namiesto predvolenej. Jedným kliknutím sa dá zmeniť naplánovaná trasa na „zelenú”, alebo sa dá preddefinovať Green routing ako predvolený spôsob plánovania trasy.

Ak po vypočítaní optimálnej a najlacnejšej cesty sa neuspokojíte s cestou, ktorú Vám ponúkol navigátor, veľmi jednoducho cestu upravíte pridaním prejazdových bodov. Ak napríklad nechcete ísť najrýchlejšou trasou cez Rakúsko, ale chcete ísť v noci cez Maďarsko, stačí kliknúť prstom na mapu, kde chceme vytvoriť prejazdový bod, kliknúť na tlačidlo "Vyberte" a "Bod Trasy" - Hotovo. Takto jednoducho si trasu prispôsobíte podľa seba. Naplánovanú trasu si môžete uložiť.

4. Cesta

Ak Ste si naplánovali trasu pár dní vopred a medzitým Ste navigáciu používali, naplánovanú trasu si načítate (Moja trasa>ďalšie>načítať trasu). A môžete vyraziť. Počas cesty si užijete navigáciu na najvyššej možnej úrovni.

Komfortné 3D zobrazenie

iGO primo

iGO primo znamenite vykresľuje okolie tak, aby Ste v každom momente vedeli, kde sa nachádzate. Preto, ak napr. idete po diaľnici a najbližšia odbočka je niekoľko desiatok kilometrov, nezobrazuje Vám navigácia nudnú rovnú čiaru, ale Vám zobrazí pohľad na krajinu z vtáčej perspektívy, pričom sa pohľad optimalizuje v závislosti od okolia, rýchlosti vozidla a pod. Samozrejmosťou je zobrazovanie nadjazdov, podjazdov a najmä v Chorvátsku oceníte premiový podrobný reliéf krajiny. Na križovatkách a výjazdoch zase "reálne pohľady na križovatky", ktoré prehľadne zobrazia, kde máte odbočiť alebo do akého pruhu sa zaradiť. Realistické smerové tabule budú meniť svoj vzhľad podľa toho, cez akú krajinu prechádzate, t.zn. na displeji navigácie budú presne také isté ako sú v skutočnosti.

Výstrahy a dopravné značenia

Navigácie NavOn majú predinštalované databázy dopravných značení. Navigácia Vás nielen upozorní na prekročenú rýchlosť, ale Vám dá vopred vedieť v prípade blížiaceho sa nebezpečenstvá na ceste ako je prudká zákruta, zákaz predbiehania, padajúce kamenie alebo možnosť stretu so zverou.

Adresy, popisné čísla

Navigácie NavOn obsahujú predinštalovanú databázu popisných čísel pre štáty Slovensko, Česká Republika, Maďarsko, Chorvátsko, Slovinsko a Rusko. Vďaka rozšírenej databáze popisných čísiel Vás navigácia Navon dovedie presne pred vchod aj v tom prípade, kedy iná navigácia s tou istou mapou by Vám našla iba ulicu. Databáza popisných čísiel je teda v krajine akou je Chorvátsko kľúčová vlastnosť. 

5. V cieli

To, že Vás navigácia dovedie presne k hotelu, penziónu Ste vedeli už pri plánovaní trasy na Slovensku. Keď prídete do cieľa, navigácia sa Vás opýta, čo chcete robiť. Môžete si nechať zobraziť najbližšie body záujmu, ako napr. parkovisko, môžete prepnúť navigáciu na pešiu, alebo si môžete jedným kliknutím poznačiť, kde parkujete.

6. Dovolenka

Po príjazde úloha GPS navigácie na dovolenke nekončí, ale začína. Pokročilí používatelia vedia, že popri mape Chorvátska, ktorú dostali spolu s navigáciou, si môžu prenajať alebo zakúpiť ešte podrobnejšiu cestnú mapu Chorvátska od lokálneho dodávateľa, ktorá má o 40% podrobnejšiu cestnú sieť. Tiež sa dá navigácia využiť pri pešej túre s turistickými a cyklo mapami, alebo pri navigácii na mori. Navigácia NavOn je praktický spoločník pri vyhľadávaní turistických atrakcií, reštaurácií, ubytovania, obchodov alebo miesta na parkovanie. Poslúži tiež ako multimediálny prehrávač MP3 súborov, videa a fotografií, na ktoré dokáže iGO primo aj priamo navigovať. Tiež môžete do navigácie uložiť praktické textové informácie o destinácii, teda môžete použiť navigáciu ako Ebook reader.

6. Cesta späť

Naplánovanie cesty späť je ešte jednoduchšie ako plánovanie trasy do Chorvátska. Stačí keď si načítate Vašu trasu do Chorvátska a cez "Editovať trasu" preskupíte prejazdové body. Ak sa chcete vyhnúť určitej časti trasy, kliknite na "Čomu sa vyhnúť" a vyberte požadovaný úsek. Trasu si môžete opäť uložiť. 

7. Po návrate z dovolenky

Po návrate domov si môžete analyzovať trasy, ktoré Ste na dovolenke urobili (pokiaľ si zapli "Monitorovanie Trasy"), prípadne si môžete pozrieť na mape, kde Ste urobili zaujímavé fotografie.

8. Starostlivosť o GPS navigáciu = starostlivosť o zákazníka

Navigácie NavOn majú predinštalované podrobné mapy celej Európy a Ruska. Pokiaľ by Ste sa chystali do exotickejšej oblasti, môžete si dokúpiť alebo prenajať mapy celého sveta, prémiové databázy bodov záujmov - POI a iný digitálny obsah. Navigácie NavOn sú dodávané s bezplatnou aktualizáciou máp na jeden rok, čo Vám umožní stiahnuť si zadarmo aktuálne mapy až 4 krát. Aj po roku budete mať prístup k aktuálnym mapám za výhodných podmienok. Počas doby používania GPS navigácie NavOn máte prístup k bezplatnej* technickej podpore (telefonicky, emailom, web). Pokiaľ aktualizácia máp a starostlivosť o GPS navigáciu nepatrí medzi Vaše priority, radi Vám tieto služby poskytneme v našej predajni pokiaľ je to možné aj na počkanie. Pre vzdialenejších zákazníkov vieme zabezpečiť dovoz a odvoz GPS navigácie, alebo asistovanú aktualizáciu na diaľku cez vzdialený prístup.

* - platí iba pre produkty zakúpené u nás, alebo cez autorizovaných predajcov.

TIP:Uvedené funkcie neplatia len pre navigácie NavOn ale aj pre softvér iGO primo, ktorý si môžete zakúpiť pre iPhone/iPad či už samostatne, alebo ako súčasť balíka iGO GPS Car Kit. Pokiaľ máte Apple iPad (alebo iný tablet) ale neplánujete ho použiť na GPS navigáciu, doporučujeme riešenie pre upevnenie na prednom sedadle auta a jeho využitie ako video prehrávača. 

Kúpte si GPS navigácie NavOn s iGO primo v našom e-shope za super cenu! Objednávky expedujeme ihneď.


Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: [email protected]

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


 1  3   

24.07.2023
iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic 2023 edition je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky