Navigation


RSS: NovinkyPodpora

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!
21.11.2012

AppRadio GPS Kit - nový rozmer vstavanej GPS navigácie


AppRadio GPS Kit je kompletné navigačné riešenie, ktoré prináša komfort vstavaných navigácií a flexibilitu aplikácií pre smartfóny. K dispozícii sú aj samostatné jednotky - cenovo dostupné Appradio DA02 pre iOS s 6,1" obrazovkou, alebo novinka AppRadio2 DA100 s 7" obrazovkou smartfóny iOS a Android.
Novinky

App Radio 2 GPS Kit predstavuje kompletné riešenie, ktoré umožní používateľom Apple iPhone perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje všetko potrebné pre špičkovú GPS navigáciu v aute a multimediálne využitie - AppRadio DA100 - multimediálne centrum so 7" multidotykovým kapacitným displejom (800x400), navigačný softvér iGO primo s podporou pre AppRadio (Pioneer Drive) s mapami celej Európy a držiak do auta s konektorom pre pripojenie k AppRadiu.

AppRadio 2 GPS Kit je produkt určený pre najnáročnejších používateľov, ktorí vyžadujú luxusné funkcie navigácie plne integrovanej v aute. Predstavuje kompletné riešenie, ktoré umožní používateľom Apple iPhone perfektnú navigáciu v aute. Produkt kombinuje kvalitný hardvér so 7” dotykovým LCD, 3D navigačný softvér iGO primo a mapy celej Európy s bezplatnou aktualizáciou. V cene je aj držiak pre iPhone, ktorý umožní bezpečné pripevnenie iPhone 4/4S na palubnej doske a prepojí iPhone s AppRadiom. iPhone sa v držiaku zároveň dobíja.

AppRadio GPS Kit

Riešenie obsahuje:

 • AppRadio 2 (DA100)
 • 3D GPS navigačný softvér iGO primo pre AppRadio
 • Podrobné off-line mapy celej Európy s bezplatnou aktualizáciou
 • Aktívny držiak do auta pre iPhone s prepojením na AppRadio 2
 • Bezplatná technická podpora v slovenčine na www.i-go.sk

Hlavné funkcie:

• Kompletná integrácia HiFi a GPS navigácie v aute.
• Handsfree telefonovanie. 
• Prehrávanie hudby zo smartphone cez reproduktory autorádia.
• Pokročilé funkcie: ovládanie na volante, pripojenie zadnej kamery, výstup pre zosilňovač

Výhody AppRadio 2 GPS Kit

AppRadio 2 GPS Kit kombinuje tie najlepšie vlastnosti komfortných vstavaných navigácií a flexibilitu aplikácií pre smartfóny. V praxi to znamená, že si môžete napríklad naplánovať trasu doma a v aute využiť všetky výhody prepojenia smartfónu z vozidlom. V aute môžete pristupovať ku kontaktom v smartfóne, môžete im zavolať, alebo sa nechať navigovať na ich adresu. Môžete tiež využiť konektivitu smartfónu na príjem dopravných informácií, zdieľanie alebo monitorovanie polohy alebo počúvanie hudby streamovanej z Internetu.

Výhody oproti konkurenčným in-dash navigáciám:
• Overené funkčné riešenie od svetových značiek (HW: Pioneer, SW: Nav N Go)
• Jednoduché a bezplatné aktualizácie softvéru a máp cez smartfón (nie je potrebné kupovať DVD ani chodiť do servisu)
• Využitie konektivity smartfónu: informácie o doprave, radaroch, sociálne funkcie, sledovanie polohy
• Flexibilné využitie navigácie: v aute na veľkom 7” LCD ale aj samostatne na smartfóne (možnosť plánovania trasy doma, alebo využitie mimo auta)
• Výrazne nižšia cena 

Výhody oproti riešeniu smartfón+mapy:
• Bezpečnejšie šoférovanie a jednoduché ovládanie aplikácií prispôsobených pre prevádzku v aute.
• Úplná integrácia s vozidlom: obraz na 7" monitore, zvuk cez reproduktory auta, samostatný mikrofón, ovládanie na volante, pripojenie zadnej kamery.
• Využitie externej GPS antény alebo vstavanej antény auta pre presnejšiu lokalizáciu a kvalitnejšiu navigáciu
• Špičkové handsfree telefonovanie vďaka integrovanému riešeniu od f. Parrot
• HIFI od f. Pioneer pre dokonalú reprodukciu hudby.

O AppRadio 2

Chápeme, že smartfóny sú bežným zdrojom zábavy, informácií a pripojenia k sieti, či už ste doma alebo na cestách. Preto prinášame produkt, ktorý integruje technológie do auta bez kompromisov v dizajne, výkone alebo bezpečnosti s výhodami, ktoré prináša smartfón prepojený s vozidlom. Predstavujeme Vám AppRadio 2, ktoré je kompatibilné nielen s iOS ale teraz aj s telefónmi s OS Android!

Revolúcia v pripojení

Pioneer AppRadio je prvé autorádio na svete, ktoré prináša aplikácie zo smartfónu na palubnú dosku Vášho auta. Pri pripojení kompatibilného telefónu Apple iOS alebo smartfónu s OS Android k AppRadio, Vám AppRadio poskytne maximálny komfort vo vozidle pri využívaní Vášho smartfónu. Vďaka veľkej 7" kapacitnej dotykovej obrazovke s technológiou multitouch si môžete vychutnať na celej obrazovke prístup a riadenie Vašich kontaktov, kalendára, mapy, GPS navigáciu a ďalšie aplikácie s intuitívnym rozhraním, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre jednoduché ovládanie v aute a pre bezpečnejšiu prevádzku vozidla.

AppRadio ponúka kompatibilitu s mnohými populárnymi aplikáciami a umožňuje pridanie nových aplikácii a funkcii v budúcnosti. AppRadio dokonca Vás upozorní, ak sú vydané nové kompatibilné aplikácie.

Prístup k budúcnosti

Kľúčovou vlastnosťou AppRadia je flexibilita, ako sa dajú jednoducho pridať ďalšie funkcie a možnosti prostredníctvom aplikácií kompatibilných so systémom iOS alebo Android. Používatelia sú automaticky informovaní na smartfóne prostredníctvom aplikácie AppRadio s odkazom na príslušné stránky aplikácie v rámci iTunes Apple App Store alebo na Google Play (Android Market ) v závislosti na Vašom prístroji. AppRadio je navrhnutý tak, aby rástol s Vašim smartfónom a má potenciál podporovať aktualizácie nových verzii operačného systému a nových smartfónov.


Vaše auto bude chytrejšie

Stačí stiahnuť bezplatnú aplikáciu AppRadio pre Váš smartfón, pripojiť smartfón k AppRadio pomocou prepojovacieho kábla a môžete začať používať svoj smartfón úplne novým spôsobom!


Hlavné vlastnosti

 • Kompatibilný s iPhone 4/4S iPhone 4, iPod Touch 4. gen. (kábel je súčasťou dodávky) a vybrané Android zariadenia (vyžaduje sa prepojovací kábel).
 • 7 "WVGA kapacitný dotykový displej s rozlíšením 800 pixelov x 480 pixelov a ovládaním multi-touch.
 • FM / AM rádio tuner s RDS.
 • Priame ovládanie pre iPod / iPhone (kábel je súčasťou balenia).
 • Vstavaná Bluetooth hands-free sada  pre komfortné volanie s prístupom k telefónnemu zoznamu, vytáčaniu, s kvalitným mikrofónom
 • Vstavaný MOSFET 50W x 4 zosilňovač, Easy EQ ekvalizér, 5-pásmový grafický ekvalizér, ovládanie subwooferu a dve sady výstupov z predzosilňovača RCA (2 x 2V) pre rozšírenie systému.
 • Externá GPS anténa pre lepšiu presnosť lokalizácie polohy.
 • Vstup na zadnú parkovaciu kameru.

Video:

Video: iGO primo na AppRadio:

Kúpiť AppRadio


Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: [email protected]

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


 1  3   

24.07.2023
iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic 2023 edition je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky