Navigation


RSS: NovinkyNovinky

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!
16.07.2015

Recenzia GPS navigácie Becker Professional v PC Revue


V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
Novinky

V júnovom vydaní magazínu PC REVUE bola uverejnená recenzia „Navigácia pre profesionálov“, v ktorom GPS navigácia Becker Professional.5 s navigačným softvérom iGO  získala vynikajúce hodnotenie. GPS navigácia Becker Professional.5 kombinuje kvalitný hardvér a vyladený navigačný softvér iGO s pokročilými funkciami, ktorý je zároveň jednoduchý na používanie.

Becker professional.5 LMU

Becker professional.5

Trh s navigačnými zariadeniami je dnes veľmi široký a siaha od najlacnejších noname prístrojov s často pochybnou kvalitou a diskutabilnou funkčnosťou až po profesionálne riešenia. Do „lepšej spoločnosti“ patrí aj model Becker professional.5 LMU.

Solídna konštrukcia s kovovým rámom a veľmi kvalitný držiak tvoria dobrý základ. Hneď pri prvom použití si všimnete veľmi elegantne vyriešený systém magnetického uchytenia so vstavaným napájaním, ktorý vás oslobodí od nepraktickej potreby manipulácie s káblom pri každom pripojení.

Opis
Becker professional verdikt PC REVUE

Becker Professional.5 LMU je z najvyššieho radu navigácií značky Becker. Je vybavený 5" kapa- citným dotykovým displejom s rozlíšením 800 × 480 pixelov, 8 GB flash a slotom na karty microSD (až 32 GB).
O príjem signálu GPS sa stará 20-kanálová čipová súprava SIRF Star III GSC3TW s vysokou citlivosťou. Vo výbave ďalej nájdete Wi-Fi, Bluetooth a port micro USB na pripojenie k PC, prípadne nabíjanie vstavaného akumulátora Li-Pol s kapacitou 1250 mAh. Na vrchnej strane je tla- čidlo zapnutia/vypnutia, na prednom paneli zasa veľmi praktické tlačidlo na krok späť. Vzhľadom na kategóriu prístroja je bohatá aj softvérová výbava a jeho možnosti. V pamäti sú predinštalované mapy 47 krajín Európy vrátane kompletných máp Ruska a Turecka. Ak sa zaregistrujete do 30 dní po prvom spustení, máte aktualizácie doživotne zadarmo. Pomocou WiFi a mobilného telefónu nastaveného ako hots- pot môžete využívať prémiové služby Becker Link2Live Pro, ktoré máte predplatené doživotne v cene prístroja. To vám umožňuje on-line vyhľadávanie POI (bodov záujmu), prístup k do- pravným informáciám a ďalším on-line služ- bám. Vďaka technológii Bluetooth môžete svoju navigáciu využiť aj ako hands-free pre váš mobil. Ak práve nepotrebujete navigovať, máte k dispozícii aj funkciu palubného počítača, prípadne prehliadač fotografií.

Praktické skúsenosti

Najdôležitejšia funkcia navigačného zariadenia je, prirodzene, navigovanie, ktoré ide tomuto prí- stroju naozaj dobre. Navigačný softvér je mierne upravený legendárny iGO, ktorý je po rokoch vývoja dotiahnutý do detailov. Zadávať trasu môžete viacerými spôsobmi: priamym zadaním adresy, zadaním zemepisnej polohy, výberom z mapy, výberom bodu záujmu alebo z trás uložených predtým v pamäti. Samozrejmé je, že si môžete zvoliť preferencie výpočtu trate (rýchla, krátka, ekonomická, jednoduchá). Ak sa vám navrhnutá trasa nepáči, môžete si dať prepočítať až 4 alternatívne. Navigácia vám navyše ukáže aj výškový profil všetkých trás a aj podľa neho si môžete zvoliť tú najvhodnejšiu pre vás. Tým sa však možnosti nekončia. Trasu môžete upraviť aj jednoduchým pretiahnutím prstom. Počas jazdy navigácia sleduje dopravnú situáciu či už prostredníctvom internetu cez Wi-Fi, alebo cez zabudované TMC a podľa vašich prednastavení buď automaticky prepočíta obchádzku, alebo vás na ňu upozorní. Ak sa dostanete do situácie, že máte pred sebou neprejazdný úsek, jedným dotykom môžete dať zablokovať úsek pred sebou na trase a navigácia automaticky prepočíta vhodnú obchádzku. Zobrazovanie informácií sa dá čiastočne konfigurovať. V ľavom hornom rohu sú tri políčka, kde si môžete vybrať zobrazované informácie (rýchlosť, čas, čas do cieľa, čas príjazdu, nad- morskú výšku, vzdialenosť...). V hornej časti sa zobrazujú údaje o zaradení do jazdných pruhov, smerové tabule, dopravné značky a obmedzenia. Na ľavej strane sú zobrazované pokyny na zmenu smeru a odbočovanie a spodná lišta patrí zobrazeniu názvu miesta, ktorým prechádzate, a stavovým informáciám. K prehľadnosti prispieva reálny náhľad križovatiek a tiež 3D náhľad viacúrovňových križovatiek a viaduktov. Výškový profil terénu je zobrazovaný v 3D. Farebný profil obrazovky si môžete vybrať z viacerých možností a tiež si môžete zvoliť svetlú alebo tmavú tému prostredia. Po pripojení k PC cez kábel micro USB nájdete v pamäti prístroja uložené návody na použitie a inštaláciu programu Content Manager, ktorý slúži na zaregistrovanie prístroja a aktualizáciu softvéru a mapových podkladov.

Zobraziť recenziu v PDF

Navigácie Becker Professional sú najvyšší modelový rad osobných navigácií Becker s navigačným softvérom iGO. Je určený pre najnáročnejších vodičov. Navigácie poskytujú bezkompromisné funkcie a plný digitálny obsah. Becker Professional zaujme špičkovým vyhotovením, vynikajúcim kapacitným displejom dobre čitateľnom aj na priamom slnku, doplnkovými funkciami ako napr. Bluetooth Handsfree alebo online pripojenie cez Wifi. K dispozícii sú modely s 5", 6.2" a 7" displejom.

GPS navigácie Becker Professional si môžete objednať tu:


Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: [email protected]

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


 1  3   

24.07.2023
iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic 2023 edition je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky