Navigation


RSS: NovinkyiGO primo

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!
19.02.2016

Nenechajte sa nachytať!


Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
Novinky

Viete, že v roku 2016 pribudne na slovenských cestách viac ako 700 radarov/kamier?

Tieto kamery budú sledovať:

1. porušenie zákazu predchádzania,
2. nedodržiavanie najvyššej alebo najnižšej povolenej rýchlosti,
3. jazda na červenú alebo nezastavenie pri dopravnej značke "STOP",
4. porušenie zákazu otáčania alebo cúvania,
5. porušenie zákazu zastavenia alebo státia,
6. porušenie zákazu prejazdu cez železničné priecestie,
7. nedodržiavanie maximálnej povolenej hmotnosti vozidla alebo jazdnej súpravy,
8. porušenie zákazu vjazdu, odbočovania alebo prikázaného smeru,
9. porušenie zákazu vjazdu vozidla s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vozidla alebo jazdnej súpravy prevyšujúcou 12 ton.

Budú fungovať nasledovne. "Ak vodič poruší dopravný predpis, kamera to automaticky zachytí a pošle do národného centra dopravných informácií, odkiaľ potom pošlú majiteľovi auta, ktoré kamera odfotila, pokutu." 

[BONUS 1] Spolu s každou navigáciou Becker od nás dostanete tieto kamery už prednahraté v GPS navigácii. GPS navigácia Vás tak na kameru vopred  upozorní a umožní Vám predchádzať prípadnému porušeniu dopravných predpisov a následnému automatickému zasielaniu pokút.

[BONUS 2] Okrem toho dostanete v rámci akcie databázu radarov, ktorá obsahuje cca 80000 položiek v Európe.

V nastavení navigácie si môžete nastaviť typ upozornenia (obrazové, zvukové) a kedy sa má upozornenie zobraziť.

[BONUS 3] Všetky navigácie Becker dostanete tiež s rozšírenou pamäťou pre mapy a digitálny obsah, pričom garantujeme dostatočnú kapacitu pre aktulizácie máp EU do roku 2019.

[BONUS 4] GPS navigácie Becker obsahujú tiež rozšírenú databázu popisných čísel (SR 99%). Tam, kde Vás iné navigácie dovedú iba na konkrétnu ulicu, Vás navigácia Becker dovedie presne pred vchod.

Všetky tieto bonusy dostanete zadarmo pri kúpe GPS navigácie zn. Becker.

Prečo navigácie Becker? 

Navigačný softvér iGO v kombinácii s kvalitných hardvérom zn. Becker Vám umožnia spoľahlivú GPS navigáciu za každých okolností. Používanie je tak jednoduché, že ho zvládne aj začiatočník. K dispozícii je množstvo pokročilých funkcií, ktoré ocenia profesionálni vodiči. Navigácie zaujmú svojou výbavou, funkciami a výhodnou cenou. Po hardvérovej stránke obsahujú citlivý GPS prijímač, aktívny magnetický držiak MagClick, rôzne typy a veľkosti displejov a prípadne aj prístup do Internetu (vybrané modely). Po softvérovej stránke majú osvedčenú  iGO navigáciu, podrobné mapy, body záujmu, 3D objekty, prémiový 3D reliéf krajiny, TMC prijímač dopravných informácií a mnoho iného.

Služba UpToDate

Voliteľná služba UpToDate Vám ušetrí niekoľko hodín svojho drahocenného času. Zakúpením GPS navigácie Becker a služby UpToDate dostanete GPS navigáciu s najnovšími mapami ihneď po dodaní. Mapy a ďalší obsah Vám odborne zaktualizujeme pred samotným predajom a taktiež Vám zaktivujeme službu doživotnej aktualizácie. Ak idete na dovolenku a nemáte na aktualizáciu máp čas, alebo sa aktualizáciou máp nechcete zaoberať, je táto služba určená presne práve Vám. Zakúpiť si ju môžete tu.

Vyberte si z ponuky GPS navigácií Becker:

GPS navigácie pre nákladné autá, autobusy, karavany... - TRUCK nájdete tu.

Príslušenstvo pre GPS navigácie Becker:


Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: [email protected]

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


 1  3   

24.07.2023
iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic 2023 edition je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky