Navigation


RSS: NovinkyiGO primo

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!
15.02.2017

Clarion NX405E iGO Europe


Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
Novinky

2-DINOVÁ DVD MULTIMEDIÁLNA STANICA SO ZABUDOVANOU NAVIGÁCIOU a 15,2 cm (6-PALCOVÝM) DISPLEJOM S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM

Navigácia, multimédiá a HDMI™
NX405E_highlight_02

GPS navigácia iGO s bohatou grafikou a skvelými funkciami

Zariadenie NX405E má zabudovaný navigačný systém iGO s priamym zadaním cieľa, hlasovými pokynmi, voliteľnou navigáciou trasy – so všetkým, čo potrebujete na rýchle a efektívne dosiahnutie cieľa. Jeho databáza s množstvom predinštalovaných miest záujmu obsahuje národné parky, reštaurácie, čerpacie stanice a množstvo ďalších miest.
NX405E_highlight_03

Vylepšený a dômyselný dizajn s lepším vizuálnym rozpoznávaním

Povrchy s diagonálnym rezom vyniknú vďaka svojmu dizajnu a zvýrazní sa tak ich jednoduchosť. Vďaka tomuto dizajnu sa navyše zvýrazní obrazovka s ponukou, v ktorej živé farby oddeľujú rozličné kategórie funkcií a prispievajú k výraznej viditeľnosti ponuky a k jednoduchšiemu vizuálnemu rozpoznávaniu.
NX405E_highlight_04

Vychutnajte si najnovšie digitálne funkcie

Okrem počúvania hudby uloženej v smartfóne prostredníctvom zvukového systému v aute si môžete tiež vychutnať komunikáciu cez telefón v režime hands-free. Podporuje sa režim HDMI™, takže obsah z obrazovky a videí v aplikáciách smartfónu je možné zobraziť na veľkej obrazovke. Vďaka podpore formátov s vysokým rozlíšením, ako sú napríklad videá vo formáte H.264 cez USB alebo zvukové súbory v bezstratovom formáte, si vychutnáte oveľa viac rozličných digitálnych médií.

Navigácia iGO

iGO primo TruckiGO primo je novou vlajkovou loďou spoločnosti NNG. iGO primo kombinuje jednoduchosť ovládania prevzatú z iGO Amigo, resp. iGO My Way 2009 spolu s množstvom pokročilých funkcií a možností z iGO8. Zároveň iGO primo prináša mnoho úplne nových funkcií a vylepšení. Navigácia iGO prináša mnoho úplne nových funkcií a vylepšení. V multimediálnych systémoch Clarion nájdete posledné verzie softvéru iGO, ktorý je prispôsobený pre konkrétny model systému. Navigačný softvér iGO v kombinácii s kvalitným multimediálnym systémom zn. Clarion Vám umožní spoľahlivú GPS navigáciu za každých okolností. 

NX405E_navigation_01

Realisticné 3D mapy

Realistické 3D mapy, 2D mapy so známym vzhľadom a oveľa viac. Systém automaticky mení štýl podľa aktuálnej situácie.

3D prvky

Jednotlivé prvky sú na mape vykresľované trojrozmerne, vďaka čomu sa zobrazujú realisticky.

2D mapa

Vyzerá podobne ako tlačená automapa, ponúka známy dojem a poskytuje lepšie vnímanie vzdialeností medzi miestami.
NX405E_navigation_02

Informácie o jazdných pruhoch a dopravné značky

Na tejto obrazovke sa nachádzajú informácie o aktuálnej trase a zobrazené polia sa počas jazdy neustále aktualizujú. Ťuknutím na ktorékoľvek pole sa zobrazia ďalšie podrobnosti.

Nočný/denný režim

Jas obrazovky s mapou a farebná škála sa automaticky upravujú tak, aby poskytovali maximálnu viditeľnosť bez oslnenia alebo namáhania zraku, keď zapnete alebo vypnete svetlá vo vozidle.

Kombinované vyhľadávanie

Cieľ cesty sa dá vybrať rôznymi spôsobmi. Pomocou tlačidiel v ponuke Cieľ môžete spustiť samostatné vyhľadávanie adries, miest, obľúbených položiek alebo nedávnych cieľov. Najrýchlejším spôsobom vyhľadávania vo všetkých kategóriách je kombinované vyhľadávanie.
NX405E_navigation_03

Slot na kartu microSD

Slot na microSD kartu pre aktualizácie

Aktualizácie navigačnej mapy sa môžu do systému importovať cez slot na kartu microSD. Stačí sa zaregistrovať na portáli spoločnosti Clarion a preniesť aktualizácie cez microSD kartu do zariadenia NX405E. Prípadne môžete využiť naše služby a aktualizáciu máp Vám odborne vykonáme u nás. Taktiež si môžete zakúpiť u nás nové mapové podklady. 

NX405E_navigation_04

Latest Map Guarantee (LMG) (Záruka najnovšej mapy)

Zariadenie Clarion NX405E sa dodáva so zárukou najnovších máp. To znamená, že bezplatne si môžete jeden krát stiahnuť najnovšie mapové podklady. Prvé stiahnutie je bezplatné za predpokladu, že sa uskutoční do 45 dní od prijatia prvého signálu GPS do tohto výrobku. Týmto sa zaručí, že budete používať najaktuálnejšie údaje máp, ktoré sú k dispozícii na plánovanie trasy a navigovanie.
Poznámka: Sťahovanie súborov je možné až po registrácii výrobku na stránke.

 

Mapy pre 45 krajín Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Grécko, Holandsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia
Hlasové pokyny TTS pri navigácii Angličtina (Veľká Británia), dánčina, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, katalánčina, nemčina, nórčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, taliančina, turečtina
Jazyk textov na obrazovke Angličtina (Veľká Británia), francúzština, španielčina, nemčina, holandčina, taliančina, poľština, gréčtina, švédčina, čeština, ruština, bulharčina, katalánčina, chorvátčina, dánčina, estónčina, fínčina, flámčina, maďarčina, lotyština, litovčina, nórčina, portugalčina, rumunčina, srbčina, slovenčina, slovinčina, turečtina, ukrajinčina

Pripojenie smartfónov

NX405E_profile_03

Prehrávanie zvuku aj videa zo zariadenia iPhone® s jednoduchým ovládaním, na aké ste zvyknutí

Operácie súvisiace s prehrávaním zvuku a videa v zdrojovej jednotke ponúkajú rovnakú jednoduchosť ako iPhone. Zobrazuje sa aj obal albumu spolu s názvom albumu a menom interpreta. Vďaka vyhľadávaniu podľa abecedy môžete zadávaním kľúčových slov vyhľadávať napríklad interpretov. Už pri zadaní jedného až troch znakov sa vám zobrazia zhody, čo výrazne urýchli celý proces.

Tu skontrolujte kompatibilné modely zariadenia iPhone.

NX405_pr_05
1. Obal albumu
2. Názov/interpret/album
3. Zoznam kategórií

Režim HDMI™ – vychutnávajte si aplikácie na veľkej obrazovke

Jednoduché káblové pripojenie umožňuje zobraziť obrazovku smartfónu na monitore zariadenia.


Ďalšie spôsoby pripojenia

NX405_pr_06
Fotografie a videá zhotovené v smartfóne môžete zobrazovať v aute.
Takisto je možné vyhľadávanie cez internet a prehrávanie hudby a videa.
NX405_pr_07
NX405_pr_08
NX405_pr_09

Parrot Bluetooth® na komunikáciu v režime hands-free, prístup k telefónnemu zoznamu a na prenos zvuku

Vstavaná funkcia Bluetooth Parrot ponúka telefonovanie v režime hands-free a úplnú kompatibilitu s mnohými mobilnými telefónmi. So vstavaným mikrofónom a prístupom k telefónnemu zoznamu môžete bezpečne hovoriť a zároveň riadiť auto. Prenosom zvuku cez Bluetooth môžete prehrávať hudbu uloženú v mobilnom telefóne.

Tu skontrolujte kompatibilné modely mobilných telefónov.

NX405_pr_09
1. Zoznam albumov, interpretov a skladieb
2. Vyhľadávanie hudby
 
Všetky zoznamy sú dostupné pri použití smartfónu s podporou Bluetooth profilu AVRCP 1.4.

Dva USB vstupy

Dva zadné USB konektory pre ešte viac možností pripojenia

Vďaka dvom USB konektorom na zadnej strane zdrojovej jednotky je jednoduché pripojiť viacero zdrojov. Môžete prehrávať hudobné súbory a videosúbory uložené na USB kľúči alebo v prenosnom zvukovom prehrávači či smartfóne.
NX405_pr_13

Digitálne multimediálne vysielanie

NX405E_profile_11

Pripravené na DAB (vyžaduje sa voliteľný prijímač DAB404E)

DAB vysiela rozhlasové programy prostredníctvom digitálneho signálu, ktorý je zvyčajne vyhradený vo frekvenčnom pásme FM a umožňuje prenos zvuku v kvalite CD. Digitálne signály DAB ponúkajú v porovnaní s analógovými signálmi čistejší signál so zníženým slabnutím signálu a sú menej ovplyvnené poveternostnými vplyvmi a rušením.

Rozhranie dizajnu

Používateľské rozhranie umožňuje vynikajúcu viditeľnosť a intuitívne ovládanie.

Veľké, viditeľné a intuitívne ikony na dotykovom paneli vám zjednodušia ovládanie zariadenia hneď od začiatku. Podpora dotykového ovládania umožňuje prechádzať obrazovkami s mapami, obrazovkami s výberom hudby a ďalšími obrazovkami.
NX405E_profile_14

A oveľa viac

NX405E_profile_15

Podpora množstva formátov médií na prehrávanie vysokokvalitného obrazu a zvuku

Okrem diskov CD a DVD zariadenie NX405E podporuje aj prehrávanie hudobných súborov a videosúborov uložených v smartfóne alebo na USB kľúči. Vďaka rýchlemu procesoru môžete v aute prehrávať videosúbory vo formáte H.264 aj zvukové súbory v bezstratovom formáte FLAC.

Osvetlenie pomocou 728 premenlivých farieb

Môžete si zvoliť presne takú farbu, akú chcete, aby zodpovedala prístrojovej doske vo vašom aute alebo vašej nálade.
NX405E_profile_16
NX405E_profile_17

Režim Beat EQ na prispôsobovanie zvuku používateľmi

Okrem ponuky troch predvolených vzorov vyrovnávania – BASS BOOST (ZOSILNENIE NÍZKYCH TÓNOV), IMPACT (ÚČINOK) a EXCITE (VZRUŠENIE) – môžete v režime Beat EQ od spoločnosti Clarion slobodne prispôsobovať úroveň a rozsah nízkych tónov, stredný rozsah a vysoké tóny jednotlivých vzorov. Zvuk môžete prispôsobiť svojmu vkusu v závislosti od hudobného žánru a dosiahnuť tak plnší zážitok z počúvania.

2-pásmová zábava

To umožňuje cestujúcim na zadných sedadlách sledovať film na disku DVD alebo video v zariadení iPod, zatiaľ čo cestujúci na prednom sedadle si môžu vychutnávať obľúbené rozhlasové stanice alebo hudbu z USB kľúča.
NX405E_profile_18
NX405E_profile_19

Vstavané vysokopriepustné a nízkopriepustné filtre

Vnútorné vysoko a nízkopriepustné filtre umožňujú prehrávať hudbu v presných úrovniach hlasitosti, ktoré boli určené na počúvanie. Vychutnajte si basy s väčšou silou a výšky s vyššou čistotou.

2-voltový/6-kanálový nezosilnený zvukový výstup uľahčuje rozširovanie a aktualizovanie

S 3 súpravami výstupov RCA môžete voľne pridávať externé zosilňovače napájania a vytvoriť tak výkonný a dômyselný zvukový systém. Hlasitosť basového reproduktora môžete tiež ovládať samostatne, takže kedykoľvek, môžete nastaviť úroveň basového výstupu podľa vašich predstáv bez ohľadu na úroveň výstupu z ostatných kanálov.
NX405E_profile_20

Voliteľné príslušenstvo

NX405E_profile_21

Farebná kamera so snímačom CMOS: CC520

● Kábel HDMI (typ A na typ A): CCA802
● Kábel HDMI (typ A na typ D): CCA771
● Kábel na prenos obrazu zo zariadení iPod® a iPhone: CCA750
● Diaľkové ovládanie: RCX006

Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: [email protected]

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


 1  3   

24.07.2023
iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic 2023 edition je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky