Categories: Novinky
      Date: 31.01.2013
     Title: Nové Android tablety NavOn s iGO primo 2.0
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.

iGO primo

Ide o vôbec prvé zariadenie na trhu s operačným systémom Android, kde je predinštalovaný navigačný systém iGO primo

Nové funkcie navigačného softvéru iGO primo 2.0

iGO primo vo verzii 2.0 prináša nové funkcie pre Inteligentnú navigáciu, ktoré umožňujú používateľom používať pokročilé navigačné funkcie pri zachovaní jednoduchého ovládania. iGO primo 2.0 spája obsah nahraný v navigácii (mapy, body záujmu - POI...) a aktuálnu situáciu na ceste (aktuálna rýchlosť, dopravné správy...) na analýzu a výpočet najvhodnejšej trasy do cieľa. Na základe týchto údajov napríklad softvér dokáže zistiť zápchu na diaľnici alebo v meste aj keď nie je zápcha hlásená službou "Traffic".

iGO primo 2.0

Namiesto slepého pokračovania v naplánovanej trase, iGO primo 2.0 neustále prepočítava všetky možnosti. Ak napríklad vodič zíde z diaľnice pred plánovaným výjazdom, iGO sa snaží zistiť prečo (zápcha, čerpacia stanica, odpočívadlo, reštaurácia...). iGO primo 2.0 ponúka tieto návrhy decentným spôsobom. Namiesto preklikávania sa množstvom funkcií, vodič jednoducho prijme prepočítanú trasu, ktorá sa zobrazí na obrazovke.

Navigácia pre náročných

Navon Platinum ExplorerNavOn Platinum Explorer prináša používateľom nový zážitok z GPS navigácie vďaka veľkému 7" kapacitnému displeju s technológiou MultiTouch, integrovanému FM transmitteru, ktorý umožňuje presmerovať pokyny z hlasovej navigácie bezdrôtovo do reproduktorov autorádia. Tablet však slúži aj ako multimediálny spoločník na cestách a na prístup na Internet.

Podrobné mapy, prémiový digitálny obsah

Na rozdiel od iných navigačných aplikácií na platforme Android nie je NavOn Platinum Explorer závislý od obchodu Google Play. Zákazníci tak nemusia čakať, kým sa schváli nová verzia aplikácie, ale môžu si aktualizácie máp a ďalší digitálny obsah stiahnuť priamo od výrobcu vtedy, keď to potrebujú.

Mapové pokrytie

Okrem podrobných máp celej Európy a Ruska, obsahuje NavOn Platinum Explorer aj podrobné databázy bodov záujmov - POI, reálne pohľady na križovatky, prémiový digitálny terén, atď.

Databáza popisných čísiel

Výhodou oproti konkurenčným navigáciám je tiež prítomnosť databázy popisných čísiel, ktorá sa využíva tam, kde mapové podklady nie sú až také podrobné, aby umožnili navigáciu s presnosťou dojazdu na popisné číslo.

Zákazníci majú možnosť dokupovania alebo prenájmu máp celého sveta a iného digitálneho obsahu prostredníctvom portálu www.naviextras.com. K dispozícii je tiež bezplatná technická podpora v slovenčine na www.i-go.sk.

Verzia pre tlač

Kúpte si Tablet NavOn platinum Explorer s iGO primo 2.0. Objednávky expedujeme ihneď.

{fetchurl url="http://www.notebookshop.sk/inshop/scripts/price_list.asp?level=466&Q_name_contains=explorer&template=pricelist_preigoeshop.htm&nocomments=1&noinfo=1"}