Categories: Novinky
      Date:  8.12.2015
     Title: MiFi 2 - mobilný internet do auta
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.

MiFi 2 - Global Touchscreen Intelligent Mobile Hotspot

MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute.

MiFi umožní GPS navigáciám Becker s Wifi pripojenním (Professional, Transit) prístup do Internetu a tým sprístupní Live služby Link2Live alebo Becker Connect. Využívajte na cestách informácie o dopravnej situácii v reálnom čase* v 18 krajinách Európy. Vyhľadávajte body záujmu (LIVE POI) priamo z Internetu a využívajte svoju navigáciu na maximum.

* - aktualizované každých 5 minút alebo pri prepočítaní trasy.

Link2Live services

Prečo MiFi?
Pretože je to jediné zariadenie, ktoré:

MiFi 2 je nový inteligentný mobilný HotSpot, ktorý Vám poskytne prístup na internet rýchlosťou až 42Mbps u nás alebo vo viac ako 150 krajinách. Na Hotspot (Wifi b/g/n) môžete pripojiť až 10 zariadení (notebooky, tablety, smartfóny...) nech Ste kdekoľvek. Vstavaná batéria poskytne energiu až na 16 surfovania na internete. Ideálne riešenie mobilného internetu do auta, pre taxislužby, obchodných cestujúcich, na prezentácie, konferencie, žurnalistov, blogerov... pre každého, komu jeden modem/jedno dátové zariadenie už nestačí. Pripojenie cez MIFI 2 nevyžaduje žiadne ovládače ani nastavovanie počítača. Vďaka dotykovému displeju je Mifi 2 jednoduchý na používanie. MiFi 2 má dokonca integrovaný GPS prijímač, pričom súradnice ukazuje nielen na displeji, ale polohu prenáša cez Wifi aj do pripojených zariadení. Vďaka rozsiahlym bezpečnostným nastaveniam, VPN, je vhodný do podnikovej sféry, pre vzdialený prístup zamestnancov alebo pre mobilný biznis.

Najvýkonnejší a najspoľahlivejší mobilný hotspot na svete!

Hlavné funkcie:

Kúpiť teraz iba za 249 € s DPH >