Categories: Novinky
      Date: 15.12.2015
     Title: Becker Active.6 JE - anniversary edition
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!

Navigácie Becker ready s navigačným softvérom iGO poskytujú inteligentnú navigačné funkcie za nízku cenu. Becker ready.6 je navigácia s kvalitným odolným puzdrom s veľkým 6.2" antireflexným displejom s rozlíšením 800x480 bodov. Nadštandardom v tejto triede je aktívny držiak MagClick s RDS/TMC prijímačom dopravných informácií, ktorý umožňuje jednoduché umiestnenie navigácie do držiaka jednoduchým zacvaknutím. Už žiadne pripájanie káblov do navigácie!

Becker ready.6

Kúpiť

Limitovaná edícia pri príležitosti 10 ročného výročia navigácií značky Becker. Dostanete vynikajúcu 6.2" navigáciu za bezkonkurenčnú cenu so zlatým logom Becker a zlatým tlačidlom EasyBack. Ako bonus tiež dostanete 1 ročnú aktualizáciu radarov a sprievodcu Marco Polo Travel Guide!

Hlavné funkcie:

Viac informácií...

{fetch file="http://www.notebookshop.sk/inshop/scripts/price_list.asp?level=572&Q_name_contains=ready.6&template=pricelist_preigoeshop.htm&nocomments=1&noinfo=1"}