Navigation


RSS: NovinkyDržiaky pre smartfóny, tablety a GPS navigácie

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!

Pre navigáciu s iGO doporučujeme predovšetkým držiaky na mieru od f. Brodit. Tieto držiaky poskytujú maximálny komfort a je možné ich umiestniť na akúkoľvek palubnú dosku pomocou konzoly ProClip. Ak preferujete univerzálne riešenie, v ponuke máme univerzálne držiaky na palubnú dosku Kenu Airframe alebo klasické prísavkové držiaky od firmy Barkan Mounting systems. V ponuke máme držiaky pre smartfóny, GPS navigácie a tablety s displejom až po 12".

Vyhľadajte si držiak na mieru podľa názvu zariadenia:

TIP na pokročilé vyhľadávanie: Zadajte napr. "aktivny drziak iphone 8" pre zobrazenie držiakov pre iPhone 8 s nabíjaním. Riešenie Brodit

Riešenie od spoločnosti Brodit pozostáva z dvoch častí:

Držiak + konzola

  1. Vyberte si vhodný držiak pre Vaše zariadenie. Máme držiak pre takmer akýkoľvek mobilný telefón smartfón, PDA, GPS navigáciu, LCD displej, UMPC, tablet... skrátka čokoľvek. Pre každé zariadenie máte na výber z rôznych typov držiakov. Od najjednoduchších pasívnych, cez aktívne držiaky s napájaním cez konektor CL zapaľovača, 3-in-1 držiaky, držiak pre pripojenie cez kábel k handsfree sade alebo riešeniu pre iPod/iPhone až po profesionálne držiaky s Molex konektorom. Každý držiak sa dodáva s otočným kĺbom, ktorý umožňuje otočenie držiaka do vertikálnej alebo horizontálnej polohy a nastaviť polohu zariadenia do optimálneho uhla.
  2. Vyberte si vhodnú konzolu ProClip. Každý držiak Brodit je prispôsobený na pevnú montáž v aute pomocou konzoly ProClip. Konzola ProClip Vám umožní jednoducho a bezpečne pripevniť držiak na palubnú dosku Vášho auta bez zásahu do interiéru vozidla.
  3. Hovovo.

Riešenie Brodit
Pozrite sa, aké je jednoduché namontovať držiak Brodit do auta. Zvládne to skutočne každý:

Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.

Portfólio produktov Brodit tvoria aktívne držiaky s napájaním cez konektor zapaľovača, 3-in-1 držiaky a pasívne držiaky pre rôzne zariadenia - PDA, telefóny, GPS navigácie, LCD displeje a pod. Aktívny držiak napája zariadenie od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Držiak je možné otočiť do horizontálnej polohy pre lepšie zobrazenie mapy, pre niektoré zariadenia existujú špeciálne držiaky pre umiestnenie PDA v horizontálnej polohe. Pasívne držiaky sú taktiež vyrobené špeciálne pre konkrétny model a poskytujú väčší komfort ako univerzálne držiaky.

Významnou výhodou je použitie konzoly do auta tzv. ProClip, ktorá umožňuje inštaláciu držiaka Brodit do auta bez akéhokoľvek mechanického zásahu do interiéru vozidla, jednoduchú inštaláciu a demontáž. Inštaláciu zvládnete bez zásahu do palubnej dosky a bez návštevy autoservisu. ProClip sa dodáva pre konkrétny model (aj ročník) auta.

Spoločnosť Brodit poskytuje riešenie pre upevnenie takmer každého zariadenia v akomkoľvek vozidle (automobil, motocykel, loď...).

TIP: Detailné informácie o držiakoch Brodit nájdete aj na stránke www.brodit.sk.

Vyberte si držiaky podľa značky zariadenia:
-  Apple iPhone
-  Apple iPad
-  Apple iPod
- Blackberry
-  HTC
-  Huawei
-  Motorola
-  Nokia
-  Palm
-  Samsung
- Sony Ericsson/Sony
- Hewlett-Packard

alebo podľa typu:

- Aktívne
- Pasívne
- s 3-in-1 koncovkou
- pre použitie s káblom (z HF sady, prípravy pre iPod, iPhone)
- s Molex konektorom pre pevnú inštaláciu

- Novinka! Držiaky pre GPS navigácie (PNA/PND)

Vyhľadať držiak v ponuke:

Výrobca: Typ držiaka:


Ak ste nenašli vhodný držiak pre Vaše zariadenie, vyberte si pasívny držiak tu, aktívny držiak tu, alebo držiak s Molex konektorom tu.

Vyberte si z ponuky univerzálnych držiakov pre iGO:

Kenu Airframe

Kenu Airframe pre iGO

Barkan Mounting Systems


Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: [email protected]

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


 1  3   

24.07.2023
iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic 2023 edition je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky