Navigation


RSS: NovinkyRegistrácia firmy do mapy GPS

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!

DOVEDIEME VAŠICH ZÁKAZNÍKOV PRIAMO K VÁM

Navigáciu, či už ako samostatné zariadenie alebo aplikáciu v smartfóne dnes používa už takmer každý.
Ak Vaša firma ešte nie je uvedená na mape v navigačnom systéme, je teraz ten správny čas sa zaregistrovať. 

Už nebudete musieť Vašim zákazníkom vysvetľovať, ako sa k Vám dostanú. Pretože Vaša firma/podnik môže byť priamo na mape v navigačnom systéme.

Za malý administratívny poplatok pridáme Vašu firmu do databázy, ktorú využívajú výrobcovia navigačných systémov a GPS navigácií, čím sa Vaša firma môže zobraziť miliónoch obrazovkách navigačných systémov, smartfónov, tabletov, integrovaných navigátorov a iných navigačných zariadení.  Iba na Slovensku ide o státisíce aktívnych používateľov.

O ČO IDE?
Ide o novú formu inzercie. Lepšiu, účinnejšiu a lacnejšiu ako všetky ostatné. POI - BOD ZÁUJMU je záznam v navigačnom systéme, ktorý si môže používateľ vyhľadať.
CIEĽOVÁ SKUPINA
  • každý používateľ GPS navigácie alebo smartfónu.
AKO NA SEBA UPOZORNÍTE?
  • ikonou na mape
  • vyhľadaním podľa aktuálnej polohy, naplánovanej trasy, zadanej lokality
  • zvukovým signálom
NA AKO DLHO?
Registrácia je časovo neobmedzená.
NAŠE MOTTO
“V navigačnom systéme nemusia byť len veľké nákupné strediská, nadnárodné firmy a sieť čerpacích staníc. Môžete tam byť aj Vy.”

Už nemusíte Vašim zákazníkom vysvetľovať ako Vás nájdu. Nájdu si Vás totiž sami vo svojom navigačnom systéme. Vaša firma/podnik môže byť umiestnená v databáze navigačného systému ako POI - bod záujmu.

Zákazník Vás nájde nasledovne:

  • Zadaním názvu Vašej firmy, podniku, prevádzky - takto vás ľahko nájdu zákazníci, ktorí Vás už poznajú.
  • Vyhľadaním bodov záujmov podľa aktuálnej polohy používateľa - takto Vás nájdu zákazníci, ktorí sú blízko Vás.
  • Vyhľadaním bodov záujmov blízko naplánovanej trasy - takto Vás ľahko nájdu zákazníci, ktorí budú prechádzať okolo Vašej firmy.
  • Vyhľadaním bodov záujmov podľa zadanej adresy - takto Vás ľahko nájdu zákazníci, ktorí sa budú zdržiavať v lokalite blízko Vás.

Ak Vás už zákazník vyhľadá, navigátor mu automaticky naplánuje optimálnu trasu k Vám. Umiestnenie Vášho podniku môže byť na mape zobrazené formou ikony alebo si môže užívateľ nastaviť zvukové upozornenie, ak sa dostane do blízkosti Vašej firmy. Kliknutím na ikonu, ktorá zobrazuje Vašu firmu na mape, získa užívateľ ďalšie informácie o firme, tel. číslo a dokonca (ak to navigátor/zariadenie umožňuje) môže kliknutím na tel. číslo Vám priamo zavolať. Pripojené navigácie a smartfóny dokonca umožnia zobraziť Vašu webovú stránku, pozrieť si ďalšie informácie ako napr. otváracie hodiny.

KOHO OSLOVÍTE?
Po registrácii, budú Vaše údaje pridané do databázy spoločnosti Nav N Go, čím budú Vaše údaje dostupné v týchto produktoch:

Video - výber bodu záujmu v navigačnom systéme:

Objednať:

Viac informácií na poi.synetics.sk


Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: [email protected]

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


 1  3   

24.07.2023
iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic 2023 edition je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky