Navigation


RSS: NovinkyAppRadio

iGO Navigation Pack Truck: Kompletné riešenie pre GPS navigáciu v nákladných autách, kamiónoch, autobusoch, karavanoch aj v osobných autách iba za 239 €!
AppRadio GPS Kit

AppRadio nahradzuje vstavanú navigácio Nav N Go Limousine 3D. Rovnako ako NNG Limousine, Vám AppRadio GPS Kit prináša komfort vstavaných navigácií a funkcie navigačného softvéru iGO primo prispôsobeného pre jednoduché bezpečné ovládanie v aute. Navyše vďaka prepojeniu so smartfónmi používateľ získa flexibilitu, ktorú aplikácie pre smartfóny prinášajú a výhody pripojenia na Internet.

K dispozícii sú aj samostatné jednotky - cenovo dostupné Appradio DA02 pre iOS s 6,1" obrazovkou, alebo novinka AppRadio2 DA100 so 7" obrazovkou smartfóny iOS a Android.

AppRadio 2 GPS Kit je produkt určený pre najnáročnejších používateľov, ktorí vyžadujú luxusné funkcie navigácie plne integrovanej v aute. Predstavuje kompletné riešenie, ktoré umožní používateľom Apple iPhone perfektnú navigáciu v aute. Produkt kombinuje kvalitný hardvér so 7” dotykovým LCD, 3D navigačný softvér iGO primo a mapy celej Európy s bezplatnou aktualizáciou. V cene je aj držiak pre iPhone, ktorý umožní bezpečné pripevnenie iPhone 4/4S na palubnej doske a prepojí iPhone s AppRadiom. iPhone sa v držiaku zároveň dobíja.

Riešenie obsahuje:

 • AppRadio 2 (DA100)
 • 3D GPS navigačný softvér iGO primo pre AppRadio
 • Podrobné off-line mapy celej Európy s bezplatnou aktualizáciou
 • Aktívny držiak do auta pre iPhone s prepojením na AppRadio 2
 • Bezplatná technická podpora v slovenčine na www.i-go.sk

Hlavné funkcie:

• Kompletná integrácia HiFi a GPS navigácie v aute.
• Handsfree telefonovanie. 
• Prehrávanie hudby zo smartphone cez reproduktory autorádia.
• Pokročilé funkcie: ovládanie na volante, pripojenie zadnej kamery, výstup pre zosilňovač

Výhody AppRadio 2 GPS Kit

AppRadio 2 GPS Kit kombinuje tie najlepšie vlastnosti komfortných vstavaných navigácií a flexibilitu aplikácií pre smartfóny. V praxi to znamená, že si môžete napríklad naplánovať trasu doma a v aute využiť všetky výhody prepojenia smartfónu z vozidlom. V aute môžete pristupovať ku kontaktom v smartfóne, môžete im zavolať, alebo sa nechať navigovať na ich adresu. Môžete tiež využiť konektivitu smartfónu na príjem dopravných informácií, zdieľanie alebo monitorovanie polohy alebo počúvanie hudby streamovanej z Internetu.

Výhody oproti konkurenčným in-dash navigáciám:
• Overené funkčné riešenie od svetových značiek (HW: Pioneer, SW: Nav N Go)
• Jednoduché a bezplatné aktualizácie softvéru a máp cez smartfón (nie je potrebné kupovať DVD ani chodiť do servisu)
• Využitie konektivity smartfónu: informácie o doprave, radaroch, sociálne funkcie, sledovanie polohy
• Flexibilné využitie navigácie: v aute na veľkom 7” LCD ale aj samostatne na smartfóne (možnosť plánovania trasy doma, alebo využitie mimo auta)
• Výrazne nižšia cena 

Výhody oproti riešeniu smartfón+mapy:
• Bezpečnejšie šoférovanie a jednoduché ovládanie aplikácií prispôsobených pre prevádzku v aute.
• Úplná integrácia s vozidlom: obraz na 7" monitore, zvuk cez reproduktory auta, samostatný mikrofón, ovládanie na volante, pripojenie zadnej kamery.
• Využitie externej GPS antény alebo vstavanej antény auta pre presnejšiu lokalizáciu a kvalitnejšiu navigáciu
• Špičkové handsfree telefonovanie vďaka integrovanému riešeniu od f. Parrot
• HIFI od f. Pioneer pre dokonalú reprodukciu hudby.

O AppRadio 2

Chápeme, že smartfóny sú bežným zdrojom zábavy, informácií a pripojenia k sieti, či už ste doma alebo na cestách. Preto prinášame produkt, ktorý integruje technológie do auta bez kompromisov v dizajne, výkone alebo bezpečnosti s výhodami, ktoré prináša smartfón prepojený s vozidlom. Predstavujeme Vám AppRadio 2, ktoré je kompatibilné nielen s iOS ale teraz aj s telefónmi s OS Android!

Revolúcia v pripojení

Pioneer AppRadio je prvé autorádio na svete, ktoré prináša aplikácie zo smartfónu na palubnú dosku Vášho auta. Pri pripojení kompatibilného telefónu Apple iOS alebo smartfónu s OS Android k AppRadio, Vám AppRadio poskytne maximálny komfort vo vozidle pri využívaní Vášho smartfónu. Vďaka veľkej 7" kapacitnej dotykovej obrazovke s technológiou multitouch si môžete vychutnať na celej obrazovke prístup a riadenie Vašich kontaktov, kalendára, mapy, GPS navigáciu a ďalšie aplikácie s intuitívnym rozhraním, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre jednoduché ovládanie v aute a pre bezpečnejšiu prevádzku vozidla.

AppRadio ponúka kompatibilitu s mnohými populárnymi aplikáciami a umožňuje pridanie nových aplikácii a funkcii v budúcnosti. AppRadio dokonca Vás upozorní, ak sú vydané nové kompatibilné aplikácie.

Prístup k budúcnosti

Kľúčovou vlastnosťou AppRadia je flexibilita, ako sa dajú jednoducho pridať ďalšie funkcie a možnosti prostredníctvom aplikácií kompatibilných so systémom iOS alebo Android. Používatelia sú automaticky informovaní na smartfóne prostredníctvom aplikácie AppRadio s odkazom na príslušné stránky aplikácie v rámci iTunes Apple App Store alebo na Google Play (Android Market ) v závislosti na Vašom prístroji. AppRadio je navrhnutý tak, aby rástol s Vašim smartfónom a má potenciál podporovať aktualizácie nových verzii operačného systému a nových smartfónov.


Vaše auto bude chytrejšie

Stačí stiahnuť bezplatnú aplikáciu AppRadio pre Váš smartfón, pripojiť smartfón k AppRadio pomocou prepojovacieho kábla a môžete začať používať svoj smartfón úplne novým spôsobom!


Hlavné vlastnosti

 • Kompatibilný s iPhone 4/4S iPhone 4, iPod Touch 4. gen. (kábel je súčasťou dodávky) a vybrané Android zariadenia (vyžaduje sa prepojovací kábel).
 • 7 "WVGA kapacitný dotykový displej s rozlíšením 800 pixelov x 480 pixelov a ovládaním multi-touch.
 • FM / AM rádio tuner s RDS.
 • Priame ovládanie pre iPod / iPhone (kábel je súčasťou balenia).
 • Vstavaná Bluetooth hands-free sada  pre komfortné volanie s prístupom k telefónnemu zoznamu, vytáčaniu, s kvalitným mikrofónom
 • Vstavaný MOSFET 50W x 4 zosilňovač, Easy EQ ekvalizér, 5-pásmový grafický ekvalizér, ovládanie subwooferu a dve sady výstupov z predzosilňovača RCA (2 x 2V) pre rozšírenie systému.
 • Externá GPS anténa pre lepšiu presnosť lokalizácie polohy.
 • Vstup na zadnú parkovaciu kameru.

Viac informácií o AppRadio 2 GPS Kit >>>

Pokiaľ neuvažujete o používaní smartfónov s OS Android a vyhovuje Vám menšia 6.1" obrazovka, doporučujeme AppRadio GPS Kit:

Viac informácií o AppRadio GPS Kit >>>

Ak potrebujete iba samostatné jednotky bez GPS softvéru a držiakov, objednať si môžete:

AppRadio 2 DA 100 pre iOS & Android >>>

AppRadio DA02 pre iOS >>>

Video:

Video: iGO primo na AppRadio:

Kúpiť AppRadio


Akcia leto 2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: info@i-go.sk

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

Zavolajte nám zadarmo cez Skype.

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


Stránka 1 z 3  > >>

11.05.2018
GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.
6.09.2017
iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.
9.08.2017
Najlacnejšia GPS navigácia s iGO s kapacitným displejom.
1.06.2017
Nový model navigácie pre nákladné autá a karavany s atraktívnou výbavou za atraktívnu cenu.
15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.


Produktové stránky