Product

Nav N Go Limousine je perfektná kombinácia hardvéru, softvéru iGO a podrobného mapového pokrytia celej Európy. Softvér a mapy sú nahrané na SD karte, ktorá je umiestnená v malej krabičke, ktorá môže byť nainštalovaná do každého auta.

Ak si myslíte, že Vaše auto potrebuje náročnejšie navigačné riešenie alebo vyžadujete vyšší komfort, ako dokážu poskytnúť bežné prenosné navigácie, potom je Nav N Go Limousine najlepšie riešenie pre Vás.

Interný GPS navigátor Nav N Go Limousine Europe využiť výhody veľkej obrazovky, ktorá je zabudovaná priamo v palubnej doske. Ak chcete prerobiť Váš existujúci TV/DVD systém na navigačný systém, stačí jednoducho pripojiť Nav N Go Limousine do Vášho A/V zariadenia.
Vďaka malým rozmerom a kompaktnému designu može byť inštalovaný kdekoľvek v aute a podporuje roône možnosti pripojenia vrátane A/V výstupu, stereo audio výstupu, alebo RGB výstup. Jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie s diaľkovým ovládaním umožňuje komfortné používanie navigácie.

Tento systém ponúka unikátne riešenie pre majiteľov áut, ktorí chcú vylepšiť svoje auto GPS navigáciou s maximálnym komfortom. Je to perfektné riešenie pre importérov a predajcov automobilov, ktorí chcú poskytnúť k svojej značke lepší navigačný systém. Tiež je to ideálny doplnok pre predajcov multimediálnych systémov (TV/DVD/audio) do auta, ktorí môžu zákazníkom poskytnúť kompletné riešenie s GPS navigáciou.

© Copyright 2007-2008, SYNETICS s.r.o.